Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #11 | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #12 | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #13 | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #14 | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #15 | Raiffeisen Bank Aval Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів #16 | Raiffeisen Bank Aval
11 Вересня 2019

Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ буде скорочено до шести членів

Відень. 11 вересня. – Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ оголосив, що після завершення строку дії мандату члена правління Мартіна Грюля (Martin Grüll) у лютому 2020 року склад правління РБІ буде скорочено із семи до шести членів.

Мартін Грюль працює у банківській сфері протягом 37 років і в РБІ займає посаду фінансового директора, відповідального за управління фінансами, казначейську діяльність та взаємовідносини з інвесторами, починаючи з 2005 року, після первинного публічного розміщення акцій компанії.

Голова Наглядової ради РБІ Ервін Хамеседер (Erwin Hameseder) зазначив: «Мартін Грюль зробив значний внесок у розвиток та зростання Групи РБІ, а також у її позиціонування на ринках капіталу. Від імені правління щиро дякую йому за це». 

Термін дії договору про повноваження директора з управління ризиками Ханса Мьозенбахера (Hannes Mösenbacher) також завершується у лютому 2020 року й буде подовжений на наступні п’ять років.  

* * * * *

Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) вважає Австрію, де він є провідним корпоративним та інвестиційним банком, і країни Центральної і Східної Європи (ЦСЄ) своїм внутрішнім ринком. На 13 ринках у цьому регіоні працюють дочірні банки РБІ. Крім того, Група охоплює низку компаній, які надають інші фінансові послуги, наприклад, у сферах лізингу, управління активами, придбання та поглинань бізнесу.

Майже 47 тис. працівників банку обслуговують 16,4 млн клієнтів у понад 2100 відділеннях, більшість із яких розташовані у ЦСЄ.

Акції РБІ котируються на Віденській фондовій біржі. Австрійські регіональні банки Райффайзен володіють майже 58,8% акцій. Решта акцій знаходиться у вільному обігу. У складі австрійської банківської Групи Райффайзен (Raiffeisen Banking Group) РБІ слугує центральною установою для регіональних банків Райффайзен та інших афілійованих кредитних установ.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся, будь ласка, до Інгрід Кренн-Діц (Ingrid Krenn-Ditz, +43-1-71 707-6055, [email protected]) або Крістофа Данца (Christof Danz, +43-1-71 707-1930, [email protected])

http://www.rbinternational.com