Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #11 | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #12 | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #13 | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #14 | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #15 | Raiffeisen Bank Aval Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
29 Березня 2021

Онлайн вебінар для підприємців: «Стратегія SMM на 2021 рік», 7 квітня

Райффайзен Банк Аваль та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) започаткували освітню платформу для підприємців – SME ONLINE Hub – у рамках проєкту Unlimit Ukraine.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка дає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

У рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми для бізнес клієнтів.

Шостий вебінар відбудеться 7 квітня 2021 року, початок о 10:00.

Тема вебінару: «Стратегія SMM на 2021 рік».

Спікер – Антон Воронюк, керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.

Соціальні мережі мають величезну аудиторію, але постійно змінюють правила гри. Органічні охоплення падають, а вартість реклами зростає. На вебінарі ми поговоримо про те, як вибудувати стратегію просування вашого проєкту в соціальних мережах на 2021 рік.

На вебінарі розглянемо наступні питання:

Як вибудувати ефективну присутність компанії в соціальних мережах?

Підходи до контент-плану.

Можливості таргетованої реклами.

Аналітика та автоматизація.

Більше інформації про цей захід та реєстрація тут.

Долучайтеся до цього освітнього марафону, який охоплює всю Україну!

SME ONLINE Hub допоможе знайти нові інструменти та отримати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу.

#RaifCare