Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #11 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #12 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #13 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #14 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #15 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів #16 | Raiffeisen Bank Aval
05 Квітня 2021

Олександр Писарук очолив рейтинг найкращих фінансових лідерів

Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль, очолив рейтинг «25 лідерів фінансових ринків» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

У рейтинг увійшли ті, хто має значний вплив на фінансові ринки країни: керівники банків, страхових компаній та фінансових компаній небанківського сектору.

Розмістивши керівника Райфу на 1 місці, укладачі рейтингу відзначили майже 30-річний досвід Олександра: в різний час він займав керівні посади в провідних міжнародних банках, а також в Національному банку України та Міжнародному валютному фонді.

Ставши головою правління Райффайзен Банку Аваль у 2019 році, Олександр Писарук має за мету за п’ять років перетворити банк в найтехнологічніший на ринку, нагадує видання. При цьому банк залишається одним із найприбутковіших в Україні.

Райффайзен Банк Аваль зберігає позиції найкращого на ринку – таким його називають і українські, і міжнародні експерти. З початку 2021 року кращим банком країни його визнано у низці українських рейтингів – за версією порталів «Мінфін» і Mind, журналів «Фокус» та «Гроші», компаній «Фінансовий клуб» і YouControl. У 2020 році Райф було названо кращим банком в Україні впливовими міжнародними виданнями The Banker, Global Finance, EMEA Finance та Euromoney та численними українськими рейтингами. 

#RaifNews