Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #11 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #12 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #13 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #14 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #15 | Raiffeisen Bank Aval Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус» #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
16 Липня 2020

Олександр Писарук – кращий топ-менеджер у фінансовому секторі, — журнал «Фокус»

Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль, був названий кращим менеджером у фінансовому секторі у рейтингу «Кращі менеджери України» журналу «Фокус».

За керівника Райффайзен Банку Аваль проголосувало найбільше опитаних виданням експертів. «Колеги цінують Писарука за досвід у системних банках та глибоке розуміння механізмів роботи усієї банківської системи, — коментують укладачі рейтингу. — Під його керівництвом Райффайзен Банк Аваль за результатами 2019 року увійшов у топ-3 банків за рівнем прибутку, отримавши 1,3 млрд грн».

Олександра Писарука, як і двох інших переможців у номінації «Фінанси», було названо найкращим за результатами оцінки діяльності менеджерів у сфері фінансів — разом із керівниками зі ще 12 галузей кращих банкірів визначали галузеві експерти, аналітики та учасники ринків. Опитані респонденти називали найефективніших, на їхню думку, управлінців та пояснювали свій вибір.

«Сьогодні не час попутних вітрів. Плани та прогнози, підготовлені аналітичними відділами наприкінці 2019 року, давно припадають пилом на полицях — бізнес вчиться жити за правилами пандемії. У такій ситуації топ-менеджерам доводиться ухвалювати рішення у кілька разів швидше, ніж зазвичай», — зазначає редакція «Фокусу».

#RaifNews