Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #11 | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #12 | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #13 | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #14 | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #15 | Raiffeisen Bank Aval Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку #16 | Raiffeisen Bank Aval
14 Грудня 2021

Найнадійніші депозити – знову у Райффайзен Банку

За результатами тридцять п’ятого Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів, проведеного Рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг» (Україна), найнадійнішими в Україні знову названо депозити Райффайзен Банку.

Рейтинг складено на основі результатів роботи банків за 9 місяців 2021 року.

«За підсумками 9 місяців 2021 року першу сходинку рейтингу посів Райффайзен Банк, – зазначається у повідомленні рейтингового агентства. – За 9 місяців 2021 року банк отримав чистий прибуток у сумі 4,437 млрд грн. Станом на 1.10.2021 року частка NPL в кредитному портфелі банку становила всього 2,77%, що значно менше за середньо-ринковий показник NPL в кредитному портфелі вітчизняних банків».

Учасниками традиційного щоквартального рейтингу РА «Стандарт-Рейтинг» цього разу стали 56 українських банків. За оцінками укладачів рейтингу, підсумки 9 місяців 2021 року вказують, що банківська система України впевнено зростає: кредитні портфелі та ресурсна база банків продовжують збільшуватися.

Райффайзен Банк залишається одним із лідерів на українському ринку за обсягом залучених коштів фізичних осіб. Він пропонує депозитні вклади у гривні та доларах США до запитання чи терміном на 1, 2, 3, 6 та 12 місяців зі зручною для клієнта виплатою відсотків (наприкінці терміну чи щомісяця, з можливістю капіталізації відсотків) та можливістю поповнення депозиту (готівкою чи безготівково через Інтернет-банкінг Raiffeisen Online, термінали самообслуговування або постійним дорученням на поповнення вкладу) і багатьма іншими перевагами. Ставки за строковими депозитними договорами не змінюються протягом усього терміну їхньої дії. Детальніше про депозитні програми Райффайзен Банку.

#RaifNews