Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #3 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #4 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #13 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #14 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #15 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #16 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #17 | Raiffeisen Bank Aval Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин #18 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
28 Вересня 2021

Дні заощаджень у Райфі із гарантованими подарунками і розіграшем 3 кавомашин

Відділення Райффайзен Банку знову проводять Дні заощаджень. І у вас є чудова нагода подбати про майбутнє – своє та своїх близьких – і отримати приємний подарунок та виграти один із головних призів від Райфу та страхової компанії «УНІКА Життя».

Перелік відділень та графік проведення у них Днів заощаджень.xlsx

Акція проходить із 4 жовтня по 5 листопада 2021р. Знайдіть зручне для вас відділення та заплануйте свій візит до Райффайзен Банку, щоб придбати довгострокову накопичувальну програму страхування для приватних осіб.

Працівники банку, як завжди, допоможуть обрати найкращі для вас умови, а ще – разом із страховою компанією «УНІКА Життя» ми поділимося з вами святковим настроєм, гарантованим подарунком (рюкзаком) і розіграємо головні призи – 3 кавомашини.

Для отримання подарунка та автоматичної участі в розіграші потрібно буде оформити у Райфі одну з наступних програм накопичувального страхування:

програма «Легкий старт» із місячним платежем 700 грн та більше;

програма з індивідуальним розрахунком із місячним платежем 1000 грн та більше;

будь-яка програма з будь-якою періодичністю платежів, відмінною від щомісячної, із розрахунку, що річний платіж складатиме не менш ніж 4000 грн.

Кожен із вас може оформити необмежену кількість договорів – за кожен із них, що відповідає зазначеним вище умовам, отримаєте подарунок та додатковий шанс виграти головний приз.

Договір накопичувального страхування життя (НСЖ) допомагає гарантовано накопичити на довгострокову ціль (навчання дитини, власний бізнес, нове авто чи житло, додаткова пенсія) за рахунок невеликих періодичних внесків. Страхування життя гарантує отримання запланованої суми в разі непередбачуваних обставин у будь-який момент дії договору, навіть після першого платежу, а графік платежів допомагає гарантовано накопичити суму, дотримуючись поставленої цілі.

#RaifHot