Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #11 | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #12 | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #13 | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #14 | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #15 | Raiffeisen Bank Aval Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
21 Червня 2022

Дивись українське разом з Райфом – «Адамівна» Олександра Бикова, 22 червня

Райффайзен Банк та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» продовжують спільний кіномарафон для вас.

У середу, 22 червня, о 19:30 приєднуйтеся до перегляду третьої короткометражки. Покажемо фільм «Адамівна» режисера Олександра Бикова на сторінках Райфу у Facebook і YouTube.

Стрічка обіцяє бути надзвичайно душевною, сповненою людського тепла і доброти. Як згадує режисер Олександр Биков: «Коли я вступав до кіноінституту, мене запитали, з чим би ти міг порівняти призначення кінорежисера і я, не замислюючись, відповів, що для мене призначення кінорежисера тотожне, по своїй суті, призначенню іконописця. Це була спонтанна, але щира відповідь. Я б і зараз дуже хотів реалізовуватися і поглиблюватися саме в цьому розумінні. Кіно я завжди відчував як дуже могутній інструмент, здатний нести людству мир, доброту, вічні цінності, пробуджувати в нас прагнення до гармонії та здатності відчувати прекрасне в буденному, знаходити силу та віру у неминучому. Фільм «Адамівна» – це і є моя малесенька спроба сказати про те, що людині необхідна теплота, увага і здорові взаємини. Інакше людина схильна до крайнощів, здатних принести багато страждань та болю оточуючим. Здатність бути чуйним до оточуючих – дуже важлива якість, яка «лікує» серце».

Приєднайтеся до події, поділіться нею з друзями – цей кіномарафон вартий того, аби стати частиною вашого літа-2022.

Лінк - https://www.facebook.com/events/564285988654245/564286005320910/?active_tab=discussion

Нагадуємо, що ви можете підтримати українське кіно не тільки переглядами, а й донатами. Ваші внески допоможуть створенню документального фільму про українських кінематографістів на війні.

Щоб здійснити переказ, необхідно:

У вашому особистому кабінеті перейти у розділ «Платежі/ Допомога українцям», обрати «Асоціація «Дивись українське».

У програмі лояльності Smartravel зайти в особистий кабінет, обрати розділ «Добро», а далі – «Асоціація «Дивись українське».

#Разом_з_Україною