Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #4 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #5 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #14 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #15 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #16 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #17 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #18 | Raiffeisen Bank Aval Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa #19 | Raiffeisen Bank Aval
05 Травня 2020

Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa

Отримуйте 200 грн за сплату комунальних послуг у Raiffeisen Online карткою Visa | Raiffeisen Bank Aval

Спеціальна пропозиція діє для всіх клієнтів Райффайзен Банку Аваль – одержувачів пенсії або соціальної допомоги, які отримали пропозицію від банку у viber-повідомленні.

Отримавши таке повідомлення, зареєструйтеся та сплачуйте комунальні послуги* у Raiffeisen Online карткою Visa та гарантовано отримуйте 200 грн у наступному місяці. Винагорода сплачується разово за період дії спеціальної пропозиції. За операції оплати комунальних послуг у червні виплата винагороди буде здійснена до 15 липня 2020.

Для реєстрації у Raiffeisen Online переходьте за посиланням.

Період дії спеціальної пропозиції – із 5 травня по 30 червня 2020 року.

Чекайте на запрошення у viber-повідомленні!

Робимо все можливе для того, щоб ви могли залишатися вдома.

#РайффайзенВдома

 *під сплатою комунальних послуг мається на увазі оплата компаніям відповідно до договорів та оплата за комунальні послуги, телекомунікаційні послуги (телебачення, інтернет), охорону через реквізити ІВАN. В акції беруть участь всі клієнти – одержувачі пенсії та соціальної допомоги, які отримували вказані виплати у період за останні 3 місяці та отримали пропозицію від Банку.