Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #4 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #5 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #14 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #15 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #16 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #17 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #18 | Raiffeisen Bank Aval Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож #19 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
01 Липня 2021

Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож

Із кредиткою Mastercard від Райфу вигравайте сертифікат на подорож | Raiffeisen Bank Aval

Про що усі мріють чи ненайбільше влітку? Звісно, про відпочинок.

Власники кредитних карток Mastercard® від Райфу* мають нагоду стати учасниками акції та взяти участь у розіграші подарункового сертифікату на туристичні послуги номіналом 30 000 грн.

Як стати учасником акції?

  1. У період акції сплачуйте своєю кредитною карткою Mastercard від Райфу покупки на загальну суму від 500 грн у торговельно-сервісних мережах в Україні та за кордоном чи в інтернеті.
  2. Очікуйте результатів розіграшу подарункового сертифікату номіналом 30 тис. грн.

Кожна транзакція на суму від 500 грн – це один шанс стати переможцем акції. Тож чим більше таких розрахунків – тим більше шансів стати  переможцем.

Акція проводиться з 1 липня 2021 року по 31 липня 2021 року включно на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій у межах, визначених чинним законодавством України.

Офіційні правила.pdf

Обрати та замовити кредитну картку Mastercard від Райфу можна за посиланням: https://raiffeisen.ua/privatnim-osobam/kreditii/kreditni-kartki

Незабутнього літа вам!

* В акції беруть учать власники кредитних карток Mastercard® від Райффайзен Банку – «Хочу-картка»/«Хочу-картка 2.0», «100 днів», Fishback, Fishka, «Прозора», Platinum або Elite.

#RaifHot