Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #4 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #5 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #14 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #15 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #16 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #17 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #18 | Raiffeisen Bank Aval Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #19 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Страхування

Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин

Оформлення договорів страхування ОНЛАЙН на сайті страхової компанії "УНІКА" із знижкою 5% для клієнтів Райффайзен Банк

Замовити
Надійний страховий партнер Банку компанія "УНІКА" входить до складу UNIQA Insurance Group (Австрія), що займає провідні позиції на ринку страхування Центральної та Східної Європи
Переваги програми
Зручність 24/7
Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #2 | Raiffeisen Bank Aval

ОНЛАЙН сервіс працює 24 години на добу

Простота і легкість
Туристичне страхування та Автоцивілка за 5 хвилин #3 | Raiffeisen Bank Aval

Оформлення договору, оплата та отримання електронного полісу за 5 хвилин

Як придбати договір страхування ОНЛАЙН


Потрібно зробити 3 (три) прості кроки:

1. Перейти на сайт страхової компанії УНІКА, натиснувши тут,

2. Обрати необхідну страхову програму та, якщо оформлюєте туристичне страхування, то в полі "Ввести код знижки" ввести код SAFETRAVEL, щоб отримати 5% знижки,

3. Внести необхідні дані для оформлення договору та оплатити платіж ОНЛАЙН з будь-якої платіжної картки.


Ваш електронний договір страхування прийде на Вашу електронну адресу.

Ви захищені!

Корисна інформація
інформація, яка може бути корисною для вас
Навіщо мені туристичне страхування?

Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон, який часто називають просто «тревел», це запорука Вашого спокою та фінансового захисту, де б Ви не знаходилися. На жаль, не всі знають про те, наскільки важлива туристична страховка, і який механізм її дії. Тому багато хто вирішує просто купити поліс для виїжджаючих біля стін посольства тільки для візи або разом з путівкою на відпочинок, навіть не замислюючись про те, навіщо це потрібно. І як результат - медична допомога за кордоном не надається в повному обсязі, та коштує дуже дорого.

Як укласти договір і вибрати умови страхування?

Оформлюйте, оплачуйте та отримуйте поліс страхування ОНЛАЙН за 5 хвилин із знижкою по промокоду для клієнтів Райффайзен Банк Аваль, який вказано вище. Ваш договір страхування одразу надійде на Вашу електронну пошту.

Якщо Ви подорожуєте в країни, де не потрібна віза, чи Ви вже маєте візу, просто збережіть договір страхування у Вашому телефоні або роздрукуйте на звичайному папері.

 Якщо для подачі в посольство необхідно надати оригінал договору з мокрою печаткою, замовляйте доставку поліса додому або в офіс. Умови страхування для подорожуючих в основному, стандартні. Для укладення договору Вам необхідно підготувати відповіді на наступні питання:

  • Ваше ім'я та вік;
  • Країни якого регіону Ви плануєте відвідати - тільки Європи, чи всього світу;
  • Період перебування;
  • Мета поїздки (туризм, бізнес або зайняття аматорським спортом).

Від Ваших відповідей залежить ціна полісу та його умови, з якими Ви зможете ознайомитися попередньо на сайті, і при необхідності задати питання консультанту. Зверніть увагу, що онлайн Ви можете укласти договір тільки для мандрівників до 70-ти років.

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Якщо сталася страхова подія, перш за все потрібно не хвилюватися і взяти поліс медичного страхування. На першій сторінці Ви побачите номер цілодобової асистуючої компанії. Телефонуйте, і асистанс Вам швидко і якісно організовує невідкладну медичну допомогу без Вашої матеріальної участі, де б Ви не знаходилися. Вам достатньо просто дотримуватися алгоритму дій, вказаних співробітником асистансу, і тоді ніяких незручностей з виплатами чи отриманням допомоги не виникне. Партнерами Страхової компанії «УНІКА» є асистуючі компанії, що співпрацюють з клініками по всьому світу, та здатні організувати Вам найкраще медичне обслуговування.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!