Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #6 | Raiffeisen Bank Aval Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #7 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
  • Приватним особам
  • Бізнесу
  • Преміум
  • Корпоративним клієнтам

Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка

Оформлення договорів страхування від надійних страхових компаній

Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка | Raiffeisen Bank Aval

Переваги програми

Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #2 | Raiffeisen Bank Aval

Простота і легкість

Оформлення договору, оплата та отримання електронного полісу за 5 хвилин
Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #3 | Raiffeisen Bank Aval

Зручність 24/7

ОНЛАЙН сервіс працює 24 години на добу

Керуєте автомобілем в Україні чи плануєте виїхати за кордон? Ви або Ваші родичі за кордоном чи плануєте виїхати за кордон?

Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #4 | Raiffeisen Bank Aval
Медичне страхування за кордоном, Автоцивілка та Зелена картка #5 | Raiffeisen Bank Aval

Захистіть свою родину та уникайте збитків в Україні та за кордоном!

Для оформлення договорів Зелена карта або Автоцивілку в Україні, або медичне страхування Вашої родини потрібно зробити 3 (три) прості кроки:

1. Натиснути на кнопку "Замовити" нижче і Вам зателефонує працівник Райфу для надання консультації та дистанційного оформлення договору (також можна завітати на відділення Райфу, перелік відділень тут),

2. Обрати свій варіант захисту від однієї з надійних компаній - партнерів Райфу,

3. Оплатити платіж.

Ваш електронний договір страхування прийде на Вашу електронну адресу!

Ви та Ваша родина захищені!

Корисна інформація

Навіщо мені туристичне страхування?

Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон, який часто називають просто «тревел», це запорука Вашого спокою та фінансового захисту, де б Ви не знаходилися. На жаль, не всі знають про те, наскільки важлива туристична страховка, і який механізм її дії. Тому багато хто вирішує просто купити поліс для виїжджаючих біля стін посольства тільки для візи або разом з путівкою на відпочинок, навіть не замислюючись про те, навіщо це потрібно. І як результат - медична допомога за кордоном не надається в повному обсязі, та коштує дуже дорого.

Як укласти договір і вибрати умови страхування?

Оформлюйте, оплачуйте та отримуйте поліс страхування ОНЛАЙН за 5 хвилин із знижкою по промокоду для клієнтів Райффайзен Банк, який вказано вище. Ваш договір страхування одразу надійде на Вашу електронну пошту.

Якщо Ви подорожуєте в країни, де не потрібна віза, чи Ви вже маєте візу, просто збережіть договір страхування у Вашому телефоні або роздрукуйте на звичайному папері.

 Якщо для подачі в посольство необхідно надати оригінал договору з мокрою печаткою, замовляйте доставку поліса додому або в офіс. Умови страхування для подорожуючих в основному, стандартні. Для укладення договору Вам необхідно підготувати відповіді на наступні питання:

  • Ваше ім'я та вік;
  • Країни якого регіону Ви плануєте відвідати - тільки Європи, чи всього світу;
  • Період перебування;
  • Мета поїздки (туризм, бізнес або зайняття аматорським спортом).

Від Ваших відповідей залежить ціна полісу та його умови, з якими Ви зможете ознайомитися попередньо на сайті, і при необхідності задати питання консультанту. Зверніть увагу, що онлайн Ви можете укласти договір тільки для мандрівників до 70-ти років.

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Якщо сталася страхова подія, перш за все потрібно не хвилюватися і взяти поліс медичного страхування. На першій сторінці Ви побачите номер цілодобової асистуючої компанії. Телефонуйте, і асистанс Вам швидко і якісно організовує невідкладну медичну допомогу без Вашої матеріальної участі, де б Ви не знаходилися. Вам достатньо просто дотримуватися алгоритму дій, вказаних співробітником асистансу, і тоді ніяких незручностей з виплатами чи отриманням допомоги не виникне. Партнерами Страхової компанії «УНІКА» є асистуючі компанії, що співпрацюють з клініками по всьому світу, та здатні організувати Вам найкраще медичне обслуговування.