Оплата частинами для власників кредитних карток #8 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #9 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Оплата частинами для власників кредитних карток #18 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #19 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #20 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #21 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #22 | Raiffeisen Bank Aval Оплата частинами для власників кредитних карток #23 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Оплата частинами для власників кредитних карток

Власники кредитних карток можуть розділити на рівні платежі для погашення суму своєї покупки з кредитною карткою або суму переказу з кредитної картки на зарплатну. 

При цьому плата за обслуговування кредиту на умовах "Оплата частинами" буде нижчою, ніж стандартний відсоток за вашою кредитною карткою, за умови вчасного погашення платежів.

Що можна оплатити частинами

Покупки в магазинах

Під час розрахунку кредитною карткою в торгових точках наших партнерів на суму від 1 500 до 50 000 гривень на терміналі з’явиться пропозиція оплатити покупку частинами.

Оплата частинами для власників кредитних карток #4 | Raiffeisen Bank Aval

На терміналі:

  1. Оберіть оплату частинами
  2. Оберіть кількість рівних платежів із доступних для вашої покупки
  3. Ознайомтеся з умовами кредитування
  4. Введіть ПІН-код, щоб підтвердити операцію

Переказ на зарплатну карту

Зарплатні клієнти Райффайзен Банку можуть отримати додаткові кошти з кредитної на зарплатну картку, не сплачуючи комісію за переказ коштів.

Оплата частинами для власників кредитних карток #6 | Raiffeisen Bank Aval

Сума для повернення на кредитну картку розбивається на рівні платежі.

Такий переказ можливий для тих, хто отримав дзвінок із Інформаційного центру банку з пропозицією здійснити переказ без комісії в рамках Оплати частинами.

Просте погашення рівними частинами

Поповнюйте свою кредитну картку в дату платежу кожного місяця на суму щомісячного платежу в рамках Оплати частинами будь-яким зручним способом:

Карткою будь-якого українського банку на нашому сайті
Через центри само-обслуговування, депозитні банкомати, каси банку

У разі невчасного погашення щомісячного платежу в рамках Оплати частинами обслуговування цієї заборгованості переводиться на стандартні умови вашої кредитної картки із застосуванням процентної ставки, згідно кредитного договору, Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк» та Тарифів за платіжними картами.

Для дострокового погашення зателефонуйте до Інформаційного центру банку

Ця сторінка корисна?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!