ЮГЕЛЕВАТОР #2 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #3 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
ЮГЕЛЕВАТОР #12 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #13 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #14 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #15 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #16 | Raiffeisen Bank Aval ЮГЕЛЕВАТОР #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

ЮГЕЛЕВАТОР

Югелеватор – український виробник елеваторного обладнання. Виробничі потужності знаходяться у Миколаєві. Це перший в Україні завод-виробник металевих силосів, що діє з 1999 року.

Югелеватор виконує роботи «під ключ»: від проектування елеваторів до пусконалагоджувальних робіт як для малих фермерських елеваторів до 10 тис. тон, так і для великих комплексів від 80 тис. тон зберігання. Монтажні роботи здійснюються власними силами фахівців компанії з відповідними ліцензіями та досвідом в сфері АПК понад 10 років.

Протягом всього терміну експлуатації об'єктів Югелеватор проводить сервісну підтримку клієнтів, діагностику обладнання та повноцінне навчання обслуговуючого персоналу.

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування


12 міс.
24 міс.
36 міс.
48 міс.
60 міс.

5,0%

7,3%

8,4%
9,1%
9,5%

Кредитний калькулятор

Виберіть програму, яка вас цікавить, бажаний термін кредиту та інші параметри, необхідно для розрахунку суми кредиту та графіку платежів

місяців
12 міс.
60 міс.
Сума кредиту:
0,00 грн

Умови

Термін фінансуваннявід 1 до 5 років
Валюта фінансуваннягривня
Власний внесоквід 30%
Страхуваннявідповідно до тарифів страхової компанії у вашому регіоні

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером (044) 590-24-69 (понеділок–п’ятниця з 9:00 до 18:00) та 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович

(044) 498 79 56

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!