RWA #2 | Raiffeisen Bank Aval RWA #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
RWA #12 | Raiffeisen Bank Aval RWA #13 | Raiffeisen Bank Aval RWA #14 | Raiffeisen Bank Aval RWA #15 | Raiffeisen Bank Aval RWA #16 | Raiffeisen Bank Aval RWA #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

RWA

З 2017 року ТОВ "РВА Україна" є дочірньою компанією "RWA Raiffeisen Ware Austria AG" (RWA). RWA - це історія з багатовіковим європейським досвідом. Однією з основних напрямків діяльності компанії є селекція та виробництво насіння. RWA - оптово-сервісна компанія для українських фермерів та інших партнерів у всьому виробничому процесі з насінням. RWA має власну селекцію, виробництво і розподіл насіння, займається дослідженнями та розробками в галузі нових сортів сільськогосподарських культур. Компанія пропонує на українському ринку насіння кукурудзи, соняшнику, сої, озимої пшениці, озимого ячменю, вівса, гарбуза і різних сумішей трав і т.д.

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування

Відсоткова ставка
з 1 по 6 місяць -   7.5%
з 7 по 12 місяць - 20%
Мінімальний ліміт кредиту300 000 грн.
Разова комісія за надання кредиту0%

Умови

Термін кредитування12 місяців
Валютагривня
Мінімальний ліміт кредиту300 000 гривень

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)

На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Асламов Євген Олександрович
(044) 498 79 57
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!