Керівництво #16 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #17 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Керівництво #26 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #27 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #28 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #29 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #30 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #31 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Керівництво

Керівництво | Raiffeisen Bank Aval
Олександр Писарук
Голова Правління

Народився у 1965 році в Миколаєві. Має дві вищі освіти – технічну та економічну.

У банківській сфері працює з 1992 року. Посідав вищі керівні посади в комерційних банках України та країн Центральної і Східної Європи.

Із вересня 2014 року обіймав посаду першого заступника голови Національного банку України. У період з червня 2016 року по серпень 2019 року працював у Міжнародному валютному фонді.

Із 3 жовтня  2019 року – голова правління Райффайзен Банку Аваль.

Одружений, виховує трьох дітей.

Керівництво #4 | Raiffeisen Bank Aval
Наталія Гуріна
Заступник голови правління

Народилася в 1975 році у м.Києві.

Закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері» та Європейський університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».

Має понад 25 років досвіду роботи в банківській системі. Розпочала кар’єру в березні 1994 року з посади спеціаліста в АППБ «Аваль». Із того часу працювала у банку на різних посадах – економіста, начальника відділу біржових операцій, заступника начальника управління адміністрування позик, начальника управління адміністрування кредитів, а також начальника управління моніторингу, контролю та адміністрування кредитних операцій.

У липні 2007 року Н.Гуріну було призначено заступником головного ризик-менеджера – директором департаменту корпоративних ризиків банку.

Із січня 2012 року обіймає посаду заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль, відповідальна за вертикаль ризик-менеджменту.

Одружена, виховує трьох дітей.

Керівництво #7 | Raiffeisen Bank Aval
Оксана Шевченко
Заступник голови правління

Народилася в 1970 році у м. Запоріжжі. Має вищі технічну та економічну освіти.

Працює у банківському секторі з 1994 року, у Групі Райффайзен — з 2001 року. Є досвідченим спеціалістом у сфері управління, організації та підвищення якості банківських процесів.

За час роботи у Райффайзен Банку Аваль відповідала за різні напрямки діяльності банку: з 2006 року очолювала Запорізьку обласну дирекцію Райффайзен Банку Аваль, з 2008 р. була директором департаменту організаційного та процесного управління, з 2014р. обіймала посаду операційного директора та відповідала за діяльність бек-офісу банку, включаючи централізований підрозділ у місті Херсон.

Із 1 вересня 2016 року призначена на посаду заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль, відповідальна за вертикаль операційної підтримки банку.

Керівництво #10 | Raiffeisen Bank Aval
Енкелейд Зотай
Заступник голови правління

Народився у 1982 році у Албанії.

Енкелейд Зотай отримав ступінь магістра комп’ютерних наук в Університеті Тирани, закінчив спільну MBA програму Університету Тирани та Університету Небраски.

У банківській сфері працює з 2002 року.

Із 2004 року будував свою кар’єру в Райффайзен Банк (Албанія), у 2011-2017 роках обіймав у цьому банку посади головного ІТ-архітектора та ІТ-директора. Із 2017 року працював ІТ-директором у Райффайзенбанк Австрія (Хорватія).

Із 1 травня 2020 року Енкелейд Зотай призначений заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль, відповідає за напрямок інформаційних технологій. Основними його завданнями є діджитал-трансформація банку, розвиток та впровадження ІТ-стратегії, управління ІТ-архітектурою, забезпечення високоякісних та рентабельних ІТ-рішень для бізнесу.

Керівництво #13 | Raiffeisen Bank Aval
Шимон Міторай
Заступник голови правління

Народився у 1980 році у Польщі. Закінчив Економічний університет у Катовіце (Польща) за спеціальністю «Фінанси та інвестиції».

У секторі фінансових послуг (банківська справа та страхування) працює з 2004 року. Має досвід роботи в таких міжнародних компаніях, як: ING Group, TMB Bank, PZU.

Більша частина кар’єри Шимона Міторая пов’язана з роботою в ING Bank Slaski (Польща), де він у 2004 році почав працювати в корпоративному бізнесі, а згодом реалізовував франчайзинг-проект розвитку мережі та здійснював трансформацію кол-центру.

Із червня 2009 року був призначений на посаду виконавчого директора із питань відносин з клієнтами у TMB Bank (Таїланд).

Починаючи з 2011 року, Шимон Міторай посідав посади директора з питань діджитальної трасформації та директора департаменту цифрових каналів ING Bank Slaski.

Із 2018 року працював директором з питань діджиталізації та виконавчим директором із питань ІТ-технологій у страховій компанії PZU.

Із 1 жовтня 2020 року обіймає посаду заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль. Опікується питаннями розвитку роздрібного бізнесу, а також обслуговування малого та середнього бізнесу.