Керівництво #19 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #20 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Керівництво #29 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #30 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #31 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #32 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #33 | Raiffeisen Bank Aval Керівництво #34 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Керівництво

Керівництво | Raiffeisen Bank Aval
Олександр Писарук
Голова Правління

Народився у 1965 році в Миколаєві. Має дві вищі освіти – технічну та економічну.

У банківській сфері працює з 1992 року. Посідав вищі керівні посади в комерційних банках України та країн Центральної і Східної Європи.

Із вересня 2014 року обіймав посаду першого заступника голови Національного банку України. У період з червня 2016 року по серпень 2019 року працював у Міжнародному валютному фонді.

Із 3 жовтня  2019 року – голова правління Райффайзен Банку.

Одружений, виховує трьох дітей.

Керівництво #4 | Raiffeisen Bank Aval
Наталія Гуріна
Заступник голови правління

Народилася в 1975 році у м.Києві.

Закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері» та Європейський університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».

Має понад 25 років досвіду роботи в банківській системі. Розпочала кар’єру в березні 1994 року з посади спеціаліста в АППБ «Аваль». Із того часу працювала у банку на різних посадах – економіста, начальника відділу біржових операцій, заступника начальника управління адміністрування позик, начальника управління адміністрування кредитів, а також начальника управління моніторингу, контролю та адміністрування кредитних операцій.

У липні 2007 року Н.Гуріну було призначено заступником головного ризик-менеджера – директором департаменту корпоративних ризиків банку.

Із січня 2012 року обіймає посаду заступника голови правління Райффайзен Банку, відповідальна за вертикаль ризик-менеджменту.

Одружена, виховує трьох дітей.

Керівництво #7 | Raiffeisen Bank Aval
Оксана Шевченко
Заступник голови правління

Народилася в 1970 році у м. Запоріжжі. Має вищі технічну та економічну освіти.

Працює у банківському секторі з 1994 року, у Групі Райффайзен — з 2001 року. Є досвідченим спеціалістом у сфері управління, організації та підвищення якості банківських процесів.

За час роботи у Райффайзен Банку відповідала за різні напрямки діяльності банку: з 2006 року очолювала Запорізьку обласну дирекцію Райффайзен Банку, з 2008 р. була директором департаменту організаційного та процесного управління, з 2014р. обіймала посаду операційного директора та відповідала за діяльність бек-офісу банку, включаючи централізований підрозділ у місті Херсон.

Із 1 вересня 2016 року призначена на посаду заступника голови правління Райффайзен Банку, відповідальна за вертикаль операційної підтримки банку.

Керівництво #10 | Raiffeisen Bank Aval
Енкелейд Зотай
Заступник голови правління

Народився у 1982 році у Албанії.

Енкелейд Зотай отримав ступінь магістра комп’ютерних наук в Університеті Тирани, закінчив спільну MBA програму Університету Тирани та Університету Небраски.

У банківській сфері працює з 2002 року.

Із 2004 року будував свою кар’єру в Райффайзен Банк (Албанія), у 2011-2017 роках обіймав у цьому банку посади головного ІТ-архітектора та ІТ-директора. Із 2017 року працював ІТ-директором у Райффайзенбанк Австрія (Хорватія).

Із 1 травня 2020 року Енкелейд Зотай призначений заступником голови правління Райффайзен Банку, відповідає за напрямок інформаційних технологій. Основними його завданнями є діджитал-трансформація банку, розвиток та впровадження ІТ-стратегії, управління ІТ-архітектурою, забезпечення високоякісних та рентабельних ІТ-рішень для бізнесу.

Керівництво #13 | Raiffeisen Bank Aval
Шимон Міторай
Заступник голови правління

Народився у 1980 році у Польщі. Закінчив Економічний університет у Катовіце (Польща) за спеціальністю «Фінанси та інвестиції».

У секторі фінансових послуг (банківська справа та страхування) працює з 2004 року. Має досвід роботи в таких міжнародних компаніях, як: ING Group, TMB Bank, PZU.

Більша частина кар’єри Шимона Міторая пов’язана з роботою в ING Bank Slaski (Польща), де він у 2004 році почав працювати в корпоративному бізнесі, а згодом реалізовував франчайзинг-проект розвитку мережі та здійснював трансформацію кол-центру.

Із червня 2009 року був призначений на посаду виконавчого директора із питань відносин з клієнтами у TMB Bank (Таїланд).

Починаючи з 2011 року, Шимон Міторай посідав посади директора з питань діджитальної трасформації та директора департаменту цифрових каналів ING Bank Slaski.

Із 2018 року працював директором з питань діджиталізації та виконавчим директором із питань ІТ-технологій у страховій компанії PZU.

Із 1 жовтня 2020 року обіймає посаду заступника голови правління Райффайзен Банку. Опікується питаннями розвитку роздрібного бізнесу, а також обслуговування малого та середнього бізнесу.

Керівництво #16 | Raiffeisen Bank Aval
Томас Матейка
Заступник голови правління

Народився у Австрії в 1983 році.

Здобув ступінь магістра міжнародного ділового адміністрування у Віденському економічному університеті.

Свою кар’єру Томас Матейка будував у групі Райффайзен Банк Інтернаціональ – із 2007 року працює в її підрозділах в Австрії та інших країнах. Зокрема, з червня 2019 року він очолював департамент по роботі з фінансовими установами, управління ризиками країни та портфеля Райффайзен Банк Інтернаціональ. Із вересня 2020 року був також членом Наглядової ради українського Райффайзен Банку.

Із 11 жовтня 2021 року призначений заступником голови правління Райффайзен Банку. Відповідає за фінансову вертикаль – фінансовий та бухгалтерський облік, контролінг, управління активами та пасивами.